Hakkımızda

Tesisat

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

20 yılı aşkın süredir beyaz eşya, kombi, klima, şofben ve televizyon konusunda yaptığımız garantili çalışmalar uzmanlığımızın kanıtı niteliğindedir. Hemen her gün yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazların gerekli bakımı yapıldığı takdirde herhangi bir ciddi sorun ile karşılaşılmaz.

Ancak bu bakımların gelişi güzel değil kapsamlı bir şekilde yapılması esastır. Firma olarak her daim kesin çözüm odaklı bir teknik servis anlayışına sahip olmuşuzdur. Zaten başarımızın ardındaki yegâne yatan unsur da budur. Cihazlarınızın ne zaman ne şekilde arıza çıkaracağını bilemezsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda fırın ısıtmıyor diye şikâyet edebilirsiniz.

Ya da hiç beklemediğiniz bir anda buzdolabı su kaçırma sorunu ile yüzleşebilirsiniz. Bu gibi sorunlar elbette kullanıcı hatası ile de ortaya çıkabilir ancak elektrik gaz kaçağı olarak da niteleyebileceğimiz gayet riskli arıza tipleri de bulunuyor. Bu tip durumlarla baş başa kaldığınızda Ankara’da donanımlı bir servis ihtiyacı duyarsınız.

Bizler Ankara’daki bu ciddi açığı kapamak için yola çıktığımızdan beri bu tip cihazlarda profesyonel bir çalışma yürüttük, yürütmeye devam ediyoruz. Şofben gaz kaçağı insanların hayatını tehlikeye sokan bir sorundur. Bu tip sorunlarda şofben teknik servisi olarak ekibimizi yolluyor ve kaçağa anında müdahale ediyoruz. Dediğimiz gibi bu tip arızalar sadece cihazınızla ilgili değil, sizin hayatınızla da ilgili olabiliyor.

Bu sebeple ihmal kabul etmeyen arızalarla karşı karşıya gelebiliyoruz. Şofben elektrik toprak hattı düzgün bir şekilde çekilmiş mi, kombinizde petek ve tesisat temizliği düzgün bir şekilde yapılmış mı, ya da gaz valfi düzgün bir şekilde çalışıyor, gaz dağıtımı standartlarında mı çalışıyor hepsini kontrol etmek gerekir.

Bunların hepsi profesyonellik isteyen konular olduğundan müdahalede bulunacak servis de marka ve model ne olursa olsun profesyonel bir şekilde işlemlerini yapmalıdır. Merkezi sistemler için önemli bir konu olan kazan sistemleri düzenli bakımdan geçiyor mu, ateşleme hatası ortaya çıkıyor mu, su kaçağı var mı, hepsi bünyemiz teknisyenleri tarafından başarılı bir şekilde kontrol ediliyor ve herhangi bir eksiklik durumunda gerekli işlemler garantili bir şekilde yapılıyor.

Yıllardır Ankaralılara bu konularda eğitimli personelimiz ile hizmet veriyoruz ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. TSE standartlı hizmet veren servis olarak yaptığımız her işin arkasında duruyoruz. Gezici servis araçlarımız ile Ankara’nın tüm ilçelerinde faal olarak çalışıyor beyaz eşya teknik servis olarak kusursuz hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Ankara kombi, klima, şofben ve kazan sistemleri konusunda teknik ekibimiz ile ekonomik ve garantili hizmet alıyor.


  • Etiketler :