Ankara Protherm Servisi

Tesisat

Protherm Ankara Kombi Servisi

Ankara Protherm Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Protherm kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Protherm servislerinden birisi olan Ankara Protherm Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Protherm Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Protherm kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Protherm Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Protherm Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Protherm Servisi , Dikmen Protherm Servisi , Balgat Protherm Servisi , Çukurambar Protherm Servisi, Yenimahalle Protherm Servisi, Etlik Protherm Servisi, Keçiören Protherm Servisi, Batıkent Protherm Servisi, Eryaman Protherm Servisi, Altındağ Protherm Servisi, Gölbaşı Protherm Servisi, Mamak Protherm Servisi, Sincan Protherm Servisi ,

Etimesgut Protherm Servisi, Çayyolu Protherm Servisi, Demetevler Protherm Servisi, Emek Protherm Servisi, Bahçelievler Protherm Servisi, Kızılay Protherm Servisi, Subayevleri Protherm Servisi, Aydınlıkevler Protherm Servisi, Ulus Protherm Servisi, Ayrancı Protherm Servisi, Pursaklar Protherm Servisi, Bağlıca Protherm Servisi, Bağlum Protherm Servisi,

Cebeci Protherm Servisi, İncirli Protherm Servisi, Söğütözü Protherm Servisi, Yaşamkent , Kayaş Protherm Servisi, Karapürçek Protherm Servisi, Ostim Protherm Servisi, Gaziosmanpaşa Protherm Servisi, Kırkkonaklar Protherm Servisi, Hasköy Protherm Servisi, Gazi Mahallesi Protherm Servisi

  • Ankara Protherm Servisi
  • Protherm Kombi Bakımı
  • Protherm Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Protherm kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Protherm Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.