Kombi Servisi

Tesisat

Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi, markası ne olursa olsun kombi konusunda sizlere her daim teknik destek hizmeti sağlayan başkentin en köklü servisidir. Soğuk kış günlerinde ısınma ihtiyacını karşılayan, gece gündüz demeden aralıksız sıcak su ihtiyacın karşılayan kombiler gerekli rutin bakımları yapıldığı takdirde sorun yaşatmazlar.

Pek çok marka adı altında pek çok modelde kombi bulunmaktadır. Önemli olan kombinizin ihtiyacınızı görecek kapasitede olmasıdır. Kombinizde ise ortaya çıkabilecek en ufak arıza bile sizi büyük oranda zor duruma sokacak, günlük işlerinizi aksatmanıza neden olacaktır. Bu sebeple herhangi bir kombi şikâyetinizde bizlere yani Ankara Kombi Servisi ofislerine anında ulaşabilirsiniz.

Kombilerde karşımıza çıkan arıza kayıtlarından bir tanesi kombi ateşleme yapıyor ancak sonrasında sönüyor şeklindedir. Eğer kombinizdeki iyonize çubuğu bozulmuş ise böyle bir sorun ile karşılaşmak mümkündür.

Bunun yanında kombinin alev kopartması durumu da böyle bir sonuç ortaya çıkarabilir. Alev kopartma dediğimiz durum genellikle baca veya fan motorundan kaynaklı bir şeydir. Son olarak kombi elektronik kart arızası oluşmuş ise ateşleme sonrası sönme görülebilir, kontrol edilmelidir.

Kombiler konusunda aldığımız bir başka şikâyet ise kombiden yanık kokusu geliyor şeklindedir. Kombinizden yanık kokusunun gelmesi pek çok nedenden ortaya çıkabilir. Kombi içerisine girmiş olabilecek kir, toz, tüy alev gözeneği ile temas ettiğinde yanabilir ve böyle bir koku ortaya çıkarabilir.

Bunlarla birlikte plastik kabloların yanması sonucunda da yanık kokusu ortaya çıkabilir. 220 volt ile çalışan gaz valfi, fan motoru, pompa ve elektronik kart gibi parçalara yüksek voltaj gelmesi nedeniyle yanmalar oluşabilir, kontrolü sağlanmalıdır. Ankara Kombi Servisi teknisyenlerimiz yanık kokusunun kaynağını bularak sizler için gerekli tedbirleri almaktadır.

Kombiler konusunda aldığımız bir diğer arıza kaydı kombi kapağına vurunca çalışıyor gibi bir durumdur. Eğer kombi kapağına vurulduğu takdirde çalışıyorsa büyük ihtimal cihazınızdaki sorun elektronik kart arızası olmaktadır. Böyle bir durum ile karşı karşıya gelmiş iseniz kombi elektronik kartınızı tamir ettirmelisiniz. Eğer tamiri mümkün değil ise sıfır elektronik kart temin edilmelidir. Ankara Kombi Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakım ve onarım işlemlerini yaparak sizleri bu zor durumdan kurtarmaktadır.

Yılların tecrübesi ile hareket eden firmamız teknisyenleri kombi konusunda uzman ve sertifikalı bir ekipten oluşmaktadır. Kombinizde oluşabilecek tüm arızalar için uzman dokunuşu sağlamaktayız.

Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerine gezici servis araçlarımız ile hizmet götürmekteyiz. Bu anlamda sizlere hiç vakit kaybettirmeden işlemlerimizi tamamlamaktayız. Ankara içi tek numaramızdan bize günün 24 saati ulaşabilirsiniz.