Ankara Airfel Servisi

Tesisat

Beretta Airfel Servisi

Ankara Airfel Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Airfel kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Airfel servislerinden birisi olan Ankara Airfel Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Airfel Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Airfel kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Airfel Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Airfel Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Airfel Servisi , Dikmen Airfel Servisi , Balgat Airfel Servisi , Çukurambar Airfel Servisi, Yenimahalle Airfel Servisi, Etlik Airfel Servisi, Keçiören Airfel Servisi, Batıkent Airfel Servisi, Eryaman Airfel Servisi, Altındağ Airfel Servisi, Gölbaşı Airfel Servisi, Mamak Airfel Servisi, Sincan Airfel Servisi ,

Etimesgut Airfel Servisi, Çayyolu Airfel Servisi, Demetevler Airfel Servisi, Emek Airfel Servisi, Bahçelievler Airfel Servisi, Kızılay Airfel Servisi, Subayevleri Airfel Servisi, Aydınlıkevler Airfel Servisi, Ulus Airfel Servisi, Ayrancı Airfel Servisi, Pursaklar Airfel Servisi, Bağlıca Airfel Servisi, Bağlum Airfel Servisi,

Cebeci Airfel Servisi, İncirli Airfel Servisi, Söğütözü Airfel Servisi, Yaşamkent , Kayaş Airfel Servisi, Karapürçek Airfel Servisi, Ostim Airfel Servisi, Gaziosmanpaşa Airfel Servisi, Kırkkonaklar Airfel Servisi, Hasköy Airfel Servisi, Gazi Mahallesi Airfel Servisi

  • Ankara Airfel Servisi
  • Airfel Kombi Bakımı
  • Airfel Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Airfel kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Airfel Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.