Bakım & Onarım

Tesisat

Ciihazların bakımı profesyonellik istemektedir.

Beyaz eşya, kombi, kombi, şofben ve televizyon gibi cihazların bakımı profesyonellik istemektedir.

Günümüz gelişen teknolojisi ile hareket eden ve eski yöntemleri terk etmiş bir servis ile cihazlarınız daima garanti altında olacaktır.

Ankara’da markası fark etmeksizin bu cihazlar üzerine yaptığımız çalışmalar ile Ankara halkına her türlü teknik desteği verdik, vermeye devam ediyoruz.

Ankara bölge merkez servisi olarak görevimiz cihazın modeli ne olursa olsun profesyonel bir dokunuş ile arızayı ortadan kaldırmaktır.

Bu tip cihazlar hiç beklenmeyen anlarda farklı arızalar ortaya çıkarabilirler. Çamaşır makinesi kireçlenmesi, Kombi kompresör arızası, buzdolabı karlanması, şofben su ısıtmama sorunu, kurutma makinesi iyi kurutmama ya da televizyona sinyal gelmemesi gibi sayılabilecek daha pek çok problem ancak bu alanda uzman ve deneyimli bir servis tarafından çözülebilecektir. Bu cihazların her birinin farklı aksamları ve elektronik parçaları vardır.

Bu parçaları tanımak son derece önemlidir. Bünyemizdeki yılların deneyimli personelleri tüm marka ve modeller konusunda eğitimli ve sertifikalıdır.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket ederek hızlı, dakik ve çözüm odaklı işlem yapmaktadırlar.

Beyaz eşya ya da kombi gibi cihazlarda ister ev olsun ister işletme insanların çoğu zaman bekleme lüksü bulunmuyor.

Bu nedenle müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmemek adına gezici servis araçlarımızla işlemlerimizi vakit kaybetmeden yapmaktayız.

Cihazlarınızda meydana gelebilecek elektrik, gaz, su kaçakları son derece tehlikeli olabilir.

Bu sebeple cihazınız bir arıza verdiyse kesinlikle müdahalede bulunmamanızı öneriyoruz.

Bu konularda uzman ekiplerimiz gerekli donanıma ve teçhizata sahiptirler.

Kombide gaz kaçağı var ise bunu son teknolojik cihazları ile bulacak, şofben su sızdırıyor ise bunu gerekli teçhizatları ile tespit edeceklerdir.

Bu noktada olaya profesyonel yaklaşım girmektedir. Servisin yanlış montaj ya da yanlış bakım gibi bir opsiyonu asla bulunmamaktadır.

Bu nedenle firmamız personellerine gereken tüm eğitimleri aksatmadan vermekte uzman bir kadro oluşturmaktadır.

Bir cihazın dilinden anlamak arızanın yarı yarıya giderilmesi demektir.

Personelimiz gerekli test cihazları ile işlemlerini yaparak cihazınızın performansını ölçüyor ve doğru hamleler ile sorunu ortaya koyuyor.

TSE standartlı servis olarak geçmişten günümüze yaptığımız tüm çalışmalar çözüm odaklı ve garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Saydığımız tüm bu cihazların bakımları günün 24 saati size hizmet veren teknisyenlerimiz tarafından rutin olarak yapılmaktadır.

Yıllardır Ankara’da hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız hangi ilçede olursanız olun size en yakın birimini görevlendirerek gece gündüz demeden imdadınıza yetişmektedir.