Ankara ECA Servisi

Tesisat

ECA Ankara Kombi Servisi

Ankara ECA Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. ECA kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü ECA servislerinden birisi olan Ankara ECA Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak ECA Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara ECA kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara ECA Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara ECA Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya ECA Servisi , Dikmen ECA Servisi , Balgat ECA Servisi , Çukurambar ECA Servisi, Yenimahalle ECA Servisi, Etlik ECA Servisi, Keçiören ECA Servisi, Batıkent ECA Servisi, Eryaman ECA Servisi, Altındağ ECA Servisi, Gölbaşı ECA Servisi, Mamak ECA Servisi, Sincan ECA Servisi ,

Etimesgut ECA Servisi, Çayyolu ECA Servisi, Demetevler ECA Servisi, Emek ECA Servisi, Bahçelievler ECA Servisi, Kızılay ECA Servisi, Subayevleri ECA Servisi, Aydınlıkevler ECA Servisi, Ulus ECA Servisi, Ayrancı ECA Servisi, Pursaklar ECA Servisi, Bağlıca ECA Servisi, Bağlum ECA Servisi,

Cebeci ECA Servisi, İncirli ECA Servisi, Söğütözü ECA Servisi, Yaşamkent , Kayaş ECA Servisi, Karapürçek ECA Servisi, Ostim ECA Servisi, Gaziosmanpaşa ECA Servisi, Kırkkonaklar ECA Servisi, Hasköy ECA Servisi, Gazi Mahallesi ECA Servisi

  • Ankara ECA Servisi
  • ECA Kombi Bakımı
  • ECA Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. ECA kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara ECA Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.