Ankara Mitsubishi Servisi

Tesisat

Mitsubishi Ankara Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Mitsubishi klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Mitsubishi servislerinden birisi olan Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Mitsubishi markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Mitsubishi klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Mitsubishi klima servisi olarak, Mitsubishi klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Mitsubishi klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak biz firma olarak Mitsubishi marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Mitsubishi klima servis merkezi olarak, aldığınız Mitsubishi marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Mitsubishi Servisi , Dikmen Mitsubishi Servisi , Balgat Mitsubishi Klima Servisi , Çukurambar Mitsubishi Servisi, Yenimahalle Mitsubishi Servisi, Etlik Mitsubishi Klima Servisi, Keçiören Mitsubishi Servisi, Batıkent Mitsubishi Servisi, Eryaman Mitsubishi Servisi, Altındağ Mitsubishi Servisi, Gölbaşı Mitsubishi Klima Servisi, Mamak Mitsubishi Servisi, Sincan Mitsubishi Servisi ,

Etimesgut Mitsubishi Servisi, Çayyolu Mitsubishi Servisi, Demetevler Mitsubishi Klima Servisi, Emek Mitsubishi Servisi, Bahçelievler Mitsubishi Servisi, Kızılay Mitsubishi Klima Servisi, Subayevleri Mitsubishi Servisi, Aydınlıkevler Mitsubishi Klima Servisi, Ulus Mitsubishi Servisi, Ayrancı Mitsubishi Servisi, Pursaklar Mitsubishi Klima Servisi, Bağlıca Mitsubishi Servisi, Bağlum Mitsubishi Servisi,

Cebeci Mitsubishi Servisi, İncirli Mitsubishi Servisi, Söğütözü Mitsubishi Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Mitsubishi Servisi, Karapürçek Mitsubishi Servisi, Ostim Mitsubishi Servisi, Gaziosmanpaşa Mitsubishi Servisi, Kırkkonaklar Mitsubishi Klima Servisi, Hasköy Mitsubishi Servisi, Gazi Mahallesi Mitsubishi Servisi

  • Ankara Mitsubishi Servisi
  • Mitsubishi Klima Bakımı
  • Mitsubishi Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Mitsubishi klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Mitsubishi klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Mitsubishi Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.