Ankara Alarko Servisi

Tesisat

Alarko Ankara Klima Servisi

Ankara Alarko Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Alarko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Alarko servislerinden birisi olan Ankara Alarko Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Alarko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Alarko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Alarko klima servisi olarak, Alarko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Alarko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Alarko Klima Servisi olarak biz firma olarak Alarko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Alarko klima servis merkezi olarak, aldığınız Alarko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Alarko Klima Servisi , Dikmen Alarko Klima Servisi , Balgat Alarko Klima Servisi , Çukurambar Alarko Klima Servisi, Yenimahalle Alarko Klima Servisi, Etlik Alarko Klima Servisi, Keçiören Alarko Klima Servisi, Batıkent Alarko Klima Servisi, Eryaman Alarko Klima Servisi, Altındağ Alarko Klima Servisi, Gölbaşı Alarko Klima Servisi, Mamak Alarko Klima Servisi, Sincan Alarko Klima Servisi ,

Etimesgut Alarko Klima Servisi, Çayyolu Alarko Klima Servisi, Demetevler Alarko Klima Servisi, Emek Alarko Klima Servisi, Bahçelievler Alarko Klima Servisi, Kızılay Alarko Klima Servisi, Subayevleri Alarko Klima Servisi, Aydınlıkevler Alarko Klima Servisi, Ulus Alarko Klima Servisi, Ayrancı Alarko Klima Servisi, Pursaklar Alarko Klima Servisi, Bağlıca Alarko Klima Servisi, Bağlum Alarko Klima Servisi,

Cebeci Alarko Klima Servisi, İncirli Alarko Klima Servisi, Söğütözü Alarko Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Alarko Klima Servisi, Karapürçek Alarko Klima Servisi, Ostim Alarko Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Alarko Klima Servisi, Kırkkonaklar Alarko Klima Servisi, Hasköy Alarko Klima Servisi, Gazi Mahallesi Alarko Klima Servisi

  • Ankara Alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Alarko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Alarko klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Alarko Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.