Ankara Vestel Servisi

Tesisat

Vestel Ankara Klima Servisi

Ankara Vestel Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Vestel klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Vestel servislerinden birisi olan Ankara Vestel Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Vestel markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Vestel klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Vestel klima servisi olarak, Vestel klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Vestel klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Vestel Klima Servisi olarak biz firma olarak Vestel marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Vestel klima servis merkezi olarak, aldığınız Vestel marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Vestel Servisi , Dikmen Vestel Servisi , Balgat Vestel Klima Servisi , Çukurambar Vestel Servisi, Yenimahalle Vestel Servisi, Etlik Vestel Klima Servisi, Keçiören Vestel Servisi, Batıkent Vestel Servisi, Eryaman Vestel Servisi, Altındağ Vestel Servisi, Gölbaşı Vestel Klima Servisi, Mamak Vestel Servisi, Sincan Vestel Servisi ,

Etimesgut Vestel Servisi, Çayyolu Vestel Servisi, Demetevler Vestel Klima Servisi, Emek Vestel Servisi, Bahçelievler Vestel Servisi, Kızılay Vestel Klima Servisi, Subayevleri Vestel Servisi, Aydınlıkevler Vestel Klima Servisi, Ulus Vestel Servisi, Ayrancı Vestel Servisi, Pursaklar Vestel Klima Servisi, Bağlıca Vestel Servisi, Bağlum Vestel Servisi,

Cebeci Vestel Servisi, İncirli Vestel Servisi, Söğütözü Vestel Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Vestel Servisi, Karapürçek Vestel Servisi, Ostim Vestel Servisi, Gaziosmanpaşa Vestel Servisi, Kırkkonaklar Vestel Klima Servisi, Hasköy Vestel Servisi, Gazi Mahallesi Vestel Servisi

  • Ankara Vestel Servisi
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Vestel klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Vestel klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Vestel Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.