Ankara Buzdolabı Servisi

Tesisat

Buzdolabı Yerinde Servis Hizmetleri

Ankara buzdolabı servisi merkez teknik sizlere en kapsamlı hizmeti profesyonel ekipleri ile sağlamaktadır. Ankara da gezici mobil servis ekiplerimizle haftanın her günü en acil şekilde sizlere ulaşmaktayız. Eğer buzdolabınız arızalandıysa, düşük performans ile çalışıyorsa mutlaka Ankara servis firmamıza ulaşınız. Buzdolabı markanızın ne olduğuna bakılmaksızın Ankara da kullanılan tüm marka ve modellerde tecrübe ve deneyim sahibiyiz. Ankara merkez teknik servis firmamız ise 9001 belgesine sahip olup ayrıca TSE Standartlı Servis ayrıcalıkları sağlamaktadır.

 0.312.950 4161 çağrı merkezimizi arayarak aynı gün içinde buzdolabı servis, onarım ve bakım hizmeti isteyebilirsiniz.

Buzdolabı Yerinde Servis Hizmetleri

Eski yıllarda beyaz eşya servisi için genelde yerinde hizmet değil cihaz ve makineler servis bünyesine taşınarak merkezde işlem yapılırdı. 2019 yılına girdiğimiz şu zamanda yüksek teknoloji sayesinde artık buna pek gerek kalmamıştır. Ankara merkez teknik firmamız bünyesinde bulunan üstün teknik cihazlar sayesinde ve deneyimli ekiplerimizle buzdolabınızı yerinden sökmeden ve merkeze taşımadan bulunduğu yerde işlem yapabilmekteyiz. Ankara buzdolabı servisi için her teknik servis firması ve yetkili servis bu hizmetleri verememektedir. Bu nedenle bir çok tüketici bir kaç gün buzdolabı olmadan yaşamanı sürdürmek zorunda kalmaktadır. Sizlerde bu sorunu yaşamak istemiyorsanız kapsamlı servis işçiliği için bizlere ulaşınız.

 

Genel Buzdolabı Arızaları Nelerdir?

Ankara Buzdolabı servisi ekiplerimize çok değişik nedenlerle servis için talepte bulunabilmektedir. Ufak büyük demeden sizden gelen tüm buzdolabı arızaları için en kısa sürede destek vermekteyiz. Aşağıda bazı kullanıcıları yaşamış olduğu buzdolabı arızalarını sıraladık. Elbette bu bahsi geçen buzdolabı arızları dışında da bir çok sorun ortaya çıkmaktadır. Profesyonel servis birimiz en zorlu buzdolabı sorunlarında dahi sizlere çözümler sağlayacaktır.

  • Buzdolabı soğutma sorunları ve arızası
  • Buzdolabı kompresör arızası ve değişim hizmetleri
  • Buzdolabı gaz dolumu
  • Buzdolabı difriz sorunları ve arızları
  • Buzdolabı motor sorunları
  • Buzdolabı kapı arızları

Uygun Fiyatlarla Ankara Buzdolabı Servisi

Her ne kadar buzdolabı cihaz maliyeti yüksek olup değerli cihazlar olsa da servis ücretleri son derece uygundur. Servis hizmetleri sonrasında gerekli görülen tamir onarım ve yedek parça hizmeti de genelde müşterilerimiz tarafından oldukça uygun bulunmaktadır. Bütçenizi sarsmayacak ücretlerle Ankara tüm ilçelerinden bizlere ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Profilo, Regal, Ariston, Altus, Hotpoint, İndesin, Samsung, Vestel dahil şehrimizde kullanımı bulunan bütün markalarda servis için bizi arayabilirsiniz.


  • Etiketler :