Ankara Beko Servisi

Tesisat

Beko Ankara Klima Servisi

Ankara Beko Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Beko klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Beko servislerinden birisi olan Ankara Beko Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Beko markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Beko klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Beko klima servisi olarak, Beko klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Beko klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Beko Servisi olarak biz firma olarak Beko marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Beko klima servis merkezi olarak, aldığınız Beko marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Beko Servisi , Dikmen Beko Servisi , Balgat Beko Servisi , Çukurambar Beko Servisi, Yenimahalle Beko Servisi, Etlik Beko Servisi, Keçiören Beko Servisi, Batıkent Beko Servisi, Eryaman Beko Servisi, Altındağ Beko Servisi, Gölbaşı Beko Servisi, Mamak Beko Servisi, Sincan Beko Servisi ,

Etimesgut Beko Servisi, Çayyolu Beko Servisi, Demetevler Beko Servisi, Emek Beko Servisi, Bahçelievler Beko Servisi, Kızılay Beko Servisi, Subayevleri Beko Servisi, Aydınlıkevler Beko Servisi, Ulus Beko Servisi, Ayrancı Beko Servisi, Pursaklar Beko Servisi, Bağlıca Beko Servisi, Bağlum Beko Servisi,

Cebeci Beko Servisi, İncirli Beko Servisi, Söğütözü Beko Servisi, Yaşamkent , Kayaş Beko Servisi, Karapürçek Beko Servisi, Ostim Beko Servisi, Gaziosmanpaşa Beko Servisi, Kırkkonaklar Beko Servisi, Hasköy Beko Servisi, Gazi Mahallesi Beko Servisi

  • Ankara Beko Servisi
  • Beko Klima Bakımı
  • Beko Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Beko klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Beko klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Beko Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.