Ankara Samsung Servisi

Tesisat

Samsung Ankara Klima Servisi

Ankara Samsung Servisi, klima markaları arasından kalitesi ve işlevselliği ile ayrılan Samsung’un Ankara’daki en geniş hizmet ağına sahip teknik destek birimidir. Bahar ve yaz aylarında sık bir şekilde kullanılan Samsung klimalar pek çok nedenden ötürü arıza ortaya çıkarabilirler.

Önemli olan bu arızaların zamanında tespit edilip doğru yöntem ile onarılmasıdır. Samsung klimalar konusunda gerekli eğitimi almış olan personelimiz sertifikalı olmakla beraber her model Samsung klimada çalışmalar yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız bu yolda sizlere ekonomik ve garantili hizmet sunmanın büyük huzurunu yaşamaktayız.

Klimalar birbirinden farklı modellerde hem ev hem de işyerleri için tasarlanmıştır. Kapasite çeşitliliğine göre her türlü ihtiyacı karşılamaktadır. Klimanızın seçini kullanacağınız alana göre yapmanız son derece önemlidir. Klimalar bulundukları ortamın hacmine göre seçilmelidir.

Kapasitesi nispeten daha düşük bir klimayı geniş bir alan için alırsanız büyük ihtimalle yararını da göremeyeceksiniz. Klima seçiminde zorluk yaşıyorsanız Ankara Samsung Servisi ekiplerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Klimalar pek çok nedenden dolayı çalışmayı durdurabilir. Örneğin klima radyatör pervanesi arızası ile cihazınız çalışmayı durduracaktır. Radyatör dediğimiz kısım dışarıdan gelen pislikleri zaman içerisinde tutmakta ve biriktirmektedir. Eğer gerekli temizlik yapılmaz ise bu durum cihazınızın performansını direkt olarak etkileyecektir. Samsung Servisi ekiplerimiz sizlere bu durumda gerekli teknik desteği sağlayacaktır.

Klimalarda ses çıkması şikâyeti kompresör tahrik kayışının gevşemesi ile ortaya çıkabilir. Kompresör tahrik kayışı gevşemesi durumunda soğuk hava performansı da alamayabilirsiniz. Kayışın sıkılaştırılması için Ankara Samsung Servisi ekiplerimiz gerekli müdahalelerde bulunacaklardır.

Klima termostat arızalarında ise ne sıcak hava üfleme ne de soğuk hava üfleme gibi işlevler yerine gelmeyecektir. Samsung klimanızda bir termostat arızası ortaya çıkmış ise termostat parça değişimi gerekli olabilir. Samsung Servisi ekiplerimiz Samsung klimanızın modeline uygun orijinal yedek parça değişimi ile bu işlemi yapacaklardır. Kompresör termiğinin de kontrolü gerekebilir. Eğer akım buradan sağlanamıyorsa yine parça değişimine ihtiyaç duyulabilir.

Samsung klimalarınıza her türlü bakım ve onarım işlemini yapan firmamız sizlere servis sonrası bir senelik servis garantisi de vermektedir. Elektrik, gaz, su kaçakları gibi sorunlarda sizlere her daim sınırsız hizmet sunan firmamız klimanızda oluşabilecek her türlü arızada profesyonel ekibi ile yardımcı olmaktadır. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinden bizleri tek numaramızdan arayarak ulaşabilirsiniz.

Ankara Samsung Servisi isimli firmamıza telefonun yanı sıra web sitemizden ya da whatsapp müşteri hizmeti hattımızdan da ulaşabilir, kapıda nakit ya da kartla ödeme seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.