Ankara Viessman Servisi

Tesisat

Viessman Ankara Kombi Servisi

Ankara Viessman Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Viessman kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Viessman servislerinden birisi olan Ankara Viessman Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Viessman Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Viessman kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Viessman Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Viessman Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Viessman Servisi , Dikmen Viessman Servisi , Balgat Viessman Servisi , Çukurambar Viessman Servisi, Yenimahalle Viessman Servisi, Etlik Viessman Servisi, Keçiören Viessman Servisi, Batıkent Viessman Servisi, Eryaman Viessman Servisi, Altındağ Viessman Servisi, Gölbaşı Viessman Servisi, Mamak Viessman Servisi, Sincan Viessman Servisi ,

Etimesgut Viessman Servisi, Çayyolu Viessman Servisi, Demetevler Viessman Servisi, Emek Viessman Servisi, Bahçelievler Viessman Servisi, Kızılay Viessman Servisi, Subayevleri Viessman Servisi, Aydınlıkevler Viessman Servisi, Ulus Viessman Servisi, Ayrancı Viessman Servisi, Pursaklar Viessman Servisi, Bağlıca Viessman Servisi, Bağlum Viessman Servisi,

Cebeci Viessman Servisi, İncirli Viessman Servisi, Söğütözü Viessman Servisi, Yaşamkent , Kayaş Viessman Servisi, Karapürçek Viessman Servisi, Ostim Viessman Servisi, Gaziosmanpaşa Viessman Servisi, Kırkkonaklar Viessman Servisi, Hasköy Viessman Servisi, Gazi Mahallesi Viessman Servisi

  • Ankara Viessman Servisi
  • Viessman Kombi Bakımı
  • Viessman Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Viessman kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Viessman Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.