Ankara Ferroli Servisi

Tesisat

Ferroli Ankara Kombi Servisi

Ankara Ferroli Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Ferroli kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Ferroli servislerinden birisi olan Ankara Ferroli Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Ferroli Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Ferroli kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Ferroli Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Ferroli Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Ferroli Servisi , Dikmen Ferroli Servisi , Balgat Ferroli Servisi , Çukurambar Ferroli Servisi, Yenimahalle Ferroli Servisi, Etlik Ferroli Servisi, Keçiören Ferroli Servisi, Batıkent Ferroli Servisi, Eryaman Ferroli Servisi, Altındağ Ferroli Servisi, Gölbaşı Ferroli Servisi, Mamak Ferroli Servisi, Sincan Ferroli Servisi ,

Etimesgut Ferroli Servisi, Çayyolu Ferroli Servisi, Demetevler Ferroli Servisi, Emek Ferroli Servisi, Bahçelievler Ferroli Servisi, Kızılay Ferroli Servisi, Subayevleri Ferroli Servisi, Aydınlıkevler Ferroli Servisi, Ulus Ferroli Servisi, Ayrancı Ferroli Servisi, Pursaklar Ferroli Servisi, Bağlıca Ferroli Servisi, Bağlum Ferroli Servisi,

Cebeci Ferroli Servisi, İncirli Ferroli Servisi, Söğütözü Ferroli Servisi, Yaşamkent , Kayaş Ferroli Servisi, Karapürçek Ferroli Servisi, Ostim Ferroli Servisi, Gaziosmanpaşa Ferroli Servisi, Kırkkonaklar Ferroli Servisi, Hasköy Ferroli Servisi, Gazi Mahallesi Ferroli Servisi

  • Ankara Ferroli Servisi
  • Ferroli Kombi Bakımı
  • Ferroli Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Ferroli kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Ferroli Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.