Ankara Arçelik Servisi

Tesisat

Arçelik Ankara Klima Servisi

Ankara Arçelik Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Ankara Arçelik Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Arçelik klima servisi olarak, Arçelik klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Arçelik Klima Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Arçelik klima servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Arçelik Servisi , Dikmen Arçelik Servisi , Balgat Arçelik Klima Servisi , Çukurambar Arçelik Servisi, Yenimahalle Arçelik Servisi, Etlik Arçelik Klima Servisi, Keçiören Arçelik Servisi, Batıkent Arçelik Servisi, Eryaman Arçelik Servisi, Altındağ Arçelik Servisi, Gölbaşı Arçelik Klima Servisi, Mamak Arçelik Servisi, Sincan Arçelik Servisi ,

Etimesgut Arçelik Servisi, Çayyolu Arçelik Servisi, Demetevler Arçelik Klima Servisi, Emek Arçelik Servisi, Bahçelievler Arçelik Servisi, Kızılay Arçelik Klima Servisi, Subayevleri Arçelik Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Klima Servisi, Ulus Arçelik Servisi, Ayrancı Arçelik Servisi, Pursaklar Arçelik Klima Servisi, Bağlıca Arçelik Servisi, Bağlum Arçelik Servisi,

Cebeci Arçelik Servisi, İncirli Arçelik Servisi, Söğütözü Arçelik Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Arçelik Servisi, Karapürçek Arçelik Servisi, Ostim Arçelik Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Klima Servisi, Hasköy Arçelik Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Servisi

  • Ankara Arçelik Servisi
  • Arçelik Klima Bakımı
  • Arçelik Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Arçelik Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.