Ankara Altus Servisi

Tesisat

Altus Ankara Kombi Servisi

Ankara Altus Servisi

kombiler bakıma ihtiyacı olan teknolojik cihazlardır. kombilerın maliyetinin ucuzlaması üzerine kullanımı oldukça artmıştır. Kullanımının artması üzerine çıkabilecek sorunlar veya kurulum gibi ihtiyaçları da artmıştır bu yüzden yetkili servislere ihtiyaçta doğru orantıda artmaktadır.

kombinızın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemlerini gerçekleştiren servisimiz işini profesyonelce ve sorunsuz bir biçimde yapmaktadır. Onarım işlerini eğitimli ve deneyimli teknikerlerimiz sizin isteğiniz doğrultusunda hızlı bir biçimde size zaman kaybettirmeden yapmaktadır.

Montaj işlemlerini çok dikkatli bir şekilde yapan ekibimiz eviniz veya iş yerinizde Kombi montajı nereye yapılacak ise o bölgeye mümkün olduğunca az hasar bırakarak siz müşterilerimizin duvarlarının estetik görüntüsünü bozmadan işini yapmaktadır.

Ankara Altus Servisi

Montaj işlemlerinin öneminin farkındayız size montaj işleminin öneminden bahsedelim Kombi montajı doğru yapılmaz ise veya iyi sabitlenmez ise kombinızın performansını çok ciddi bir miktarda etkilemektedir ve ileride çok fazla arızaya sebep olmaktadır.

Bunun için montajının doğru yapılması gerekmektedir. Montaj işinde çok dikkat ettiğimiz bir konu daha var o da montaj işlemi yapılırken montaj yapılacak bölgeye en az hasarı verecek şekilde yapmaktayız. İşimizi bu kadar dikkatli ve titiz yapmaktayız ve yıllardır müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Bize telefon hattımızdan ulaşabilir ve ulaştığınız takdirde eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizin probleminizi en kısa sürede çözmektedir.

Beratta Kombi Arızaları Altus Kombi Çalışmıyor

  • kombinız çalışmıyorsa ilk bakacağımız şey kombinızın çalıştırma anahtarıdır. Anahtarı kontrol ettikten sonra bir sorun tespit edersek yenisi ile değiştirmekteyiz.
  • kombinızın kumandası eğer uzaktan kumandalı ise kumandada arıza olabilir. Bu durumda kumandanın alıcı ve vericisi kontrol edilerek eğer problem tespit edilir ise alıcısı ve vericisi yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • kombinız çalışmıyor ise bunun basit ve en çok karşılanan sebebi kombinıza yeterli veya hiç elektrik gitmemesidir. Bunu gidermek için kombinızın bağlı olduğu şebekenin prizine kontroller yapılır ve ardından kombinızın kabloları vs. kontrol edilir eğer problem varsa giderilir.

Altus Kombi Çok Gürültülü Çalışıyor

  • Montaj kollarının sabitleme vidaları muhtemelen iyi sıkılmamıştır. Vidalara gerekli kontroller sağlanıp sıkılır ve arıza giderilir.
  • Fan kanatlarının balansları sıkıntı yapıyor olabilir. bu durumda balanslar kontrol edilip gerekirse yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Tesisat boruları izole edilmemiş veya iyi sabitlenmemiştir. Bu durumda gerekli kontroller sağlanıp arıza giderilir.
  • Fan motorunun yataklarında bozulma olabilir. Fan motoru kontrol edilir. Eğer arızalı ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Toz filtresi çok kirlenmiş olabilir. Bu durumda toz filtresine gerekli kontroller. Filtresinde toz kir birikmiş ise filtre temizlenerek veya yenisi ile değiştirerek arıza giderilir.
  • Fan motor yatakları deform olmuş olabilir. Bu durumda yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
  • Gürültülü çalışmasının birçok sebebi olabilir fakat genel olarak karşılaştığımız kombidan fazla ses gelme sıkıntıları montajdan kaynaklı problemlerdir. Vidaların iyi sıkılmaması, kombinın iyi sabitlenmemesi gibi montaj problemlerinden kaynaklanmaktadır. Servisimiz geldiği takdirde bu montaj problemlerinin hepsini hızlı bir biçimde halletmektedir.

Altus Kombi Servisi yukarıdaki ve yukarıdaki sorunlar gibi yüzlerce problemi uzman teknikerleri ile çok hızlı bir biçimde çözüp siz müşterilerimize hizmet vermektedir.