Ankara Buderus Servisi

Tesisat

Buderus Ankara Kombi Servisi

Ankara Buderus Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Buderus kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Buderus servislerinden birisi olan Ankara Buderus Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Buderus markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Buderus Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Buderus kombi servisi olarak, Buderus kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Buderus kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Buderus Servisi olarak biz firma olarak Buderus marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Buderus Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Buderus marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Buderus Servisi , Dikmen Buderus Servisi , Balgat Buderus Servisi , Çukurambar Buderus Servisi, Yenimahalle Buderus Servisi, Etlik Buderus Servisi, Keçiören Buderus Servisi, Batıkent Buderus Servisi, Eryaman Buderus Servisi, Altındağ Buderus Servisi, Gölbaşı Buderus Servisi, Mamak Buderus Servisi, Sincan Buderus Servisi ,

Etimesgut Buderus Servisi, Çayyolu Buderus Servisi, Demetevler Buderus Servisi, Emek Buderus Servisi, Bahçelievler Buderus Servisi, Kızılay Buderus Servisi, Subayevleri Buderus Servisi, Aydınlıkevler Buderus Servisi, Ulus Buderus Servisi, Ayrancı Buderus Servisi, Pursaklar Buderus Servisi, Bağlıca Buderus Servisi, Bağlum Buderus Servisi,

Cebeci Buderus Servisi, İncirli Buderus Servisi, Söğütözü Buderus Servisi, Yaşamkent , Kayaş Buderus Servisi, Karapürçek Buderus Servisi, Ostim Buderus Servisi, Gaziosmanpaşa Buderus Servisi, Kırkkonaklar Buderus Servisi, Hasköy Buderus Servisi, Gazi Mahallesi Buderus Servisi

  • Ankara Buderus Servisi
  • Buderus Kombi Bakımı
  • Buderus Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Buderus kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Buderus kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Buderus Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.