Ankara Demirdöküm Servisi

Tesisat

Demirdöküm Ankara Klima Servisi

Ankara Demirdöküm Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Demirdöküm klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Demirdöküm servislerinden birisi olan Ankara Demirdöküm Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Demirdöküm markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Demirdöküm klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Demirdöküm klima servisi olarak, Demirdöküm klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Demirdöküm klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Demirdöküm Klima Servisi olarak biz firma olarak Demirdöküm marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Demirdöküm klima servis merkezi olarak, aldığınız Demirdöküm marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Demirdöküm Klima Servisi , Dikmen Demirdöküm Klima Servisi , Balgat Demirdöküm Klima Servisi , Çukurambar Demirdöküm Klima Servisi, Yenimahalle Demirdöküm Klima Servisi, Etlik Demirdöküm Klima Servisi, Keçiören Demirdöküm Klima Servisi, Batıkent Demirdöküm Klima Servisi, Eryaman Demirdöküm Klima Servisi, Altındağ Demirdöküm Klima Servisi, Gölbaşı Demirdöküm Klima Servisi, Mamak Demirdöküm Klima Servisi, Sincan Demirdöküm Klima Servisi ,

Etimesgut Demirdöküm Klima Servisi, Çayyolu Demirdöküm Klima Servisi, Demetevler Demirdöküm Klima Servisi, Emek Demirdöküm Klima Servisi, Bahçelievler Demirdöküm Klima Servisi, Kızılay Demirdöküm Klima Servisi, Subayevleri Demirdöküm Klima Servisi, Aydınlıkevler Demirdöküm Klima Servisi, Ulus Demirdöküm Klima Servisi, Ayrancı Demirdöküm Klima Servisi, Pursaklar Demirdöküm Klima Servisi, Bağlıca Demirdöküm Klima Servisi, Bağlum Demirdöküm Klima Servisi,

Cebeci Demirdöküm Klima Servisi, İncirli Demirdöküm Klima Servisi, Söğütözü Demirdöküm Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Demirdöküm Klima Servisi, Karapürçek Demirdöküm Klima Servisi, Ostim Demirdöküm Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Demirdöküm Klima Servisi, Kırkkonaklar Demirdöküm Klima Servisi, Hasköy Demirdöküm Klima Servisi, Gazi Mahallesi Demirdöküm Klima Servisi

  • Ankara Demirdöküm Klima Servisi
  • Demirdöküm Klima Bakımı
  • Demirdöküm Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Demirdöküm klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Demirdöküm klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Demirdöküm Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.