Ankara Mitsubishi Servisi

Tesisat

Mitsubishi Ankara Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Servisi, Mitsubishi klimalar konusunda uzman kadrosu ile sizlere Ankara’da 7/24 hizmet sunuyor. Klimalar bahar ve yaz aylarında serinlemek maksadıyla yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bazı durumlarda klimalar bir takım istenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler.

Bu gibi durumlara meydan vermemek adına Mitsubishi klimanız için bizlerden yıllık bakım talebinde bulunabilirsiniz. Mitsubishi klimalar pek çok farklı modelde insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Soğuk hava akımı gibi sıcak hava akımı da sağlayan bu kullanışlı cihazlar evlerde olduğu gibi iş merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, büro ve ofislerde, sinema ve tiyatro salonlarında da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ankara’daki en geniş hizmet ağı ile bakımı ise firmamız tarafından yapılmaktadır.

Klimalarda soğuk hava üflememe gibi sorunlarla sık sık karşılaştığımız gibi klima ana kartı yanması durumları ile de karşılaşabiliyoruz. Mitsubishi klimanızın ana kartı yanmış ise büyük ihtimalle bu durum elektrik kesintileri ile gelen ani voltaj düşüklüğüdür.

Klimanın çalışabilmesi için belirli aralıkta voltaja ihtiyacı vardır. Bu akım sağlanmadığı zaman cihaz minimum seviyede çalışacaktır ki bu da elektronik devreye hiç olmadığı kadar ciddi bir darbe vuracaktır.

Eğer elektrik kesildi ise ilk önce cihazınızın fişini çıkartmalısınız. Çünkü elektriğin aniden gelmesi ile aşırı yükleme olabilir ve bu da cihazınızın ana kartını yakabilir. Bu konuda detaylı bilgi için Ankara Mitsubishi Servisi ekiplerimizi arayabilirsiniz.

Klimaların temizliği cihazın performansı ve sizin sağlığınız açısından son derece önemlidir. Klimalar filtrelerinde toz birikmeleri ile sadece performans düşüklüğü yaşatmazlar, oluşan bakterilerle sizlerin daha sağlığını tehlikeye sokarlar.  Ankara Mitsubishi Servisi olarak klimanızın gerekli bakım ve temizliğini sizler için yapmaktayız.

Mitsubishi klimanızda ortaya çıkabilecek bir diğer sorun ise su kaçağı durumudur. Klimalar normal şartlarda dış üniteden kışları ve yazları da iç üniteden bir miktar su akıtabilirler. Tahliye tıkanıklığı, yanlış montaj gibi durum durumlar su sızdırmayı tetikleyen durumladır, tedbir alınmalıdır.

Su kaçağının bir diğer nedeni ise iç ünitenin arkasında bulunan kapakta çatlak oluşmasıdır. Bu gibi durumlarda acilen önlem alınmalıdır.  Ankara Mitsubishi Servisi olarak sizlere bu gibi durumlarda uzman teknisyenlerimiz ile yardımcı olmaktayız.

Ankara’da Mitsubishi klimalar konusunda yaşayabileceğiniz her türlü sorunda bizlere gece gündüz demeden ulaşabilirsiniz. Orijinal yedek parça temini ve montaj işlemlerini de yapan firmamız klimanıza kapsamlı bir şekilde bakım yapmaktadır. Gezici servis araçlarımızla tüm şehirde aktif olarak çalıştığımızdan tek bir telefon ile anında yardımınıza koşmaktayız.