Ankara Daikin Servisi

Tesisat

Daikin Ankara Klima Servisi

Ankara Klima Servisi ile klimam düzgün çalışmıyor derdine son… Klimanızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde klimanızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Daikin klimalar oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Daikin servislerinden birisi olan Ankara Daikin Klima Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun klimalarda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Daikin markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım klimanın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan klimalar tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız klimaların rastgele markalardan değil firma olarak Daikin klima kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Daikin klima servisi olarak, Daikin klimaların diğer marka klimalara göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Daikin klimalar kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Daikin Klima Servisi olarak biz firma olarak Daikin marka klimaların tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Daikin klima servis merkezi olarak, aldığınız Daikin marka klimaları mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Daikin Klima Servisi , Dikmen Daikin Klima Servisi , Balgat Daikin Klima Servisi , Çukurambar Daikin Klima Servisi, Yenimahalle Daikin Klima Servisi, Etlik Daikin Klima Servisi, Keçiören Daikin Klima Servisi, Batıkent Daikin Klima Servisi, Eryaman Daikin Klima Servisi, Altındağ Daikin Klima Servisi, Gölbaşı Daikin Klima Servisi, Mamak Daikin Klima Servisi, Sincan Daikin Klima Servisi ,

Etimesgut Daikin Klima Servisi, Çayyolu Daikin Klima Servisi, Demetevler Daikin Klima Servisi, Emek Daikin Klima Servisi, Bahçelievler Daikin Klima Servisi, Kızılay Daikin Klima Servisi, Subayevleri Daikin Klima Servisi, Aydınlıkevler Daikin Klima Servisi, Ulus Daikin Klima Servisi, Ayrancı Daikin Klima Servisi, Pursaklar Daikin Klima Servisi, Bağlıca Daikin Klima Servisi, Bağlum Daikin Klima Servisi,

Cebeci Daikin Klima Servisi, İncirli Daikin Klima Servisi, Söğütözü Daikin Klima Servisi, Yaşamkent , Kayaş Daikin Klima Servisi, Karapürçek Daikin Klima Servisi, Ostim Daikin Klima Servisi, Gaziosmanpaşa Daikin Klima Servisi, Kırkkonaklar Daikin Klima Servisi, Hasköy Daikin Klima Servisi, Gazi Mahallesi Daikin Klima Servisi

  • Ankara Klima Servisi
  • Daikin Klima Bakımı
  • Daikin Klima Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Daikin klimalarınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Daikin klima ünitelerinizin bakımlarını Ankara Klima Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.