Ankara Doğsan Servisi

Tesisat

Doğsan Ankara Kombi Servisi

Doğsan kombi servisi, arayışınızda sizlere Ankara merkez teknik ekipleri olarak en hızlı şekilde güvenlik ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan teknik bilgisi son derece yüksek uzman teknisyenlerimizle kombi sorununu hızlıca buluyor ve uzun vadeli çözüm olacak şekilde gerekenleri yapıyoruz. Bizleri aramanız halinde sizlere gelecek olan kombi servisi ekibimiz sorunun yerinde giderilemeyecek olması halinde merkeze taşıma yapar ancak çoğu zaman yerinde servis hizmeti ile çözülür.

Doğsan Kombi Bakım Servisi

Doğsan kombi servisimiz bünyesinde bakım hizmetleri için özel birim bulunmaktadır. Kombi bakım servisi kapsamında yıpranmış olan parçaların tespit ve değişimi, gelecek de çıkması muhtemel sorun ve arızaların önüne geçmek için her tür kontrol yapılmaktadır. Müşterilerimize önerimiz kombileri için belirli aralıklarla bakım yaptırmaları yönünedir. Genelde yoğun olarak kış aylarında kullanımı olan kombi cihazları uzun arlık çalışmadığından performans kaybı olabilir. Yaptıracağınız bakım sayesinde sorunsuz bir kullanım ve yüksek performans elde edebilirsiniz. Hem doğalgaz yakıt tüketimi hem de ciddi ısınma faturalarının da önüne geçilmektedir.
 

Neden Kombi Bakımını yaptırmalısınız?

  • Sağlık açısından büyük önem teşkil etmektedir.
  • Konforlu bir kullanım için kombi bakımı gereklidir
  • Bakterilerden ve kötü kokulardan korunmanızı sağlar
  • Kombi cihaz ömrünü uzatır
  • Enerji tasarrufu sağlar

Kombi Servis Personeli nasıl olmalı?

Doğsan kombi servisi olarak her cihaz sahibine önerimiz herkese kombilerine müdahale ettirmemeleri yönündedir. Cihazlarda geri dönüşü olmayan kalıcı hatalar, patlama riskeleri, gaz sıkıntıları gibi sorunları yaşamamak için uzman sertifikalı ile teknik bilgisini belgeyen kişilerden hizmet almalıdır. Firmamız Ankara merkez teknik olarak tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır. Cihaz ve marka modelinize göre bizlere arayarak çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğsan kombi servisi, bakım servisi, montaj servisi işlerimizde 1 yıl işçilik garantisi sunmaktayız.

Doğsan Kombi Servis Hizmetlerimiz

* Kombi yer değişimi,
* Kombi bakım hizmetleri,
* Kombi montajı,
* Kombi demontaj (söküm),
* Kombi kanal temizleme,
* Kombiyi devreye alma,
* Kombi arıza servisi,
* Kombi kart tamiri,
* Kombi esanjör tamiri,
* Kombi yıllık bakım hizmetleri,
* Kombi ilaçlı sistem temizleme,
* Kombi pompa tamiri,
* Kombi yedek parça servisi,
* Kombi filtresini yenileme veya temizleme
* Kombinin taşınması
* Kombi elektronik kart tamiri
* Kombi orijinal yedek parça temini
* Kombi oda termostatı değişimi montajı