Ankara Arçelik Servisi

Tesisat

Arçelik Ankara Kombi Servisi

Ankara Arçelik Servisi ile kombim düzgün çalışmıyor derdine son… kombinızda ne tür bir arıza varsa yerinde tespit ve onarım ile artık dakikalar içerisinde kombinızın eski performansına kavuşabilirsiniz. Arçelik kombiler oldukça sık kullanıldığından yedek parça temini ya da model konusunda yetkin olmama gibi durumlar söz konusu değildir.

Özellikle Ankara’nın en köklü Arçelik servislerinden birisi olan Ankara Arçelik Kombi Servisi olarak ekibimiz bu konuda gerekli eğitimleri almış sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Bu anlamda sizleri hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor, cihazınızda ne tür bir arıza varsa ortadan kaldırıyoruz. İster Ankara ilinin en yoğun popülasyonu olan ilçelerinde olun isterseniz merkeze en uzak noktada hiç fark etmez. Yılların verdiği deneyimle Ankara’nın her yerine yayılmış olan servisimiz her mahalle, cadde ve sokakta rahat ulaşılabilirliği ile hizmetinizde.

Hangi marka olursa olsun kombilerda ortaya çıkan belli başlı teknik sorunlar vardır. Bu sorunları Arçelik markası ile de yaşayabilirsiniz. Örneğin karşılaştığımız arızalardan bir tanesi kombidaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Kapasitör dediğimiz kısım kombinın yüksek voltajlı bir güç çektiğinde destek olmasına yarayan kısımdır. Yani enerjiyi depolar ve motora aktarır.

Motor yani kompresör bu şekilde harekete geçer. Daha basit bir şekilde anlatmak gerekirse küçük batarya olarak niteleyebiliriz. İki plaka vasıtası ile enerji depolar. Dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayısız şekilde şar olur. Devre şemalarında farklı sembollerle kendisine rastlayabilirsiniz.

Yaz, kış demeden yılın her mevsimi ısınma ve soğutma amaçlı kullanılan kombiler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla kullanılmaktadır. Kullandığınız kombilerın rastgele markalardan değil firma olarak Arçelik Kombi kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Ankara Arçelik kombi servisi olarak, Arçelik kombilerın diğer marka kombilera göre daha verimli olduğunu tüm müşterilerimize aktarmaktayız.

Arçelik kombiler kış aylarında yüksek ısıtma kapasitesi ile her türlü kış şartlarında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ankara Arçelik Kombi Servisi olarak biz firma olarak Arçelik marka kombilerın tüm bakımlarını, montaj uygulamalarını ve aktarım işlemlerinin servisini sunmaktayız. Ankara Arçelik Kombi servis merkezi olarak, aldığınız Arçelik marka kombilerı mutlaka yıllık bakımlarını kesinlikle firmamıza yaptırmanızı önemle hatırlatmak isteriz.

SERVİS BÖLGELERİMİZ

Çankaya Arçelik Servisi , Dikmen Arçelik Servisi , Balgat Arçelik Kombi Servisi , Çukurambar Arçelik Servisi, Yenimahalle Arçelik Servisi, Etlik Arçelik Kombi Servisi, Keçiören Arçelik Servisi, Batıkent Arçelik Servisi, Eryaman Arçelik Servisi, Altındağ Arçelik Servisi, Gölbaşı Arçelik Kombi Servisi, Mamak Arçelik Servisi, Sincan Arçelik Servisi ,

Etimesgut Arçelik Servisi, Çayyolu Arçelik Servisi, Demetevler Arçelik Kombi Servisi, Emek Arçelik Servisi, Bahçelievler Arçelik Servisi, Kızılay Arçelik Kombi Servisi, Subayevleri Arçelik Servisi, Aydınlıkevler Arçelik Kombi Servisi, Ulus Arçelik Servisi, Ayrancı Arçelik Servisi, Pursaklar Arçelik Kombi Servisi, Bağlıca Arçelik Servisi, Bağlum Arçelik Servisi,

Cebeci Arçelik Servisi, İncirli Arçelik Servisi, Söğütözü Arçelik Kombi Servisi, Yaşamkent , Kayaş Arçelik Servisi, Karapürçek Arçelik Servisi, Ostim Arçelik Servisi, Gaziosmanpaşa Arçelik Servisi, Kırkkonaklar Arçelik Kombi Servisi, Hasköy Arçelik Servisi, Gazi Mahallesi Arçelik Servisi

  • Ankara Arçelik Servisi
  • Arçelik Kombi Bakımı
  • Arçelik Kombi Tamir Ve Montajı

Öncelikli olarak su tahliyesi borularının değişimini yapmakta sonrasında ise üst kapak bölgesini sökerek havalandırma filtrelerini temizlemekteyiz. Ana gövde içindeki toz gruplarını temizleyerek yeniden ayrılan parçaları birleştirerek işlem tamamlanmış olmaktadır. Eğer Arçelik kombilerınızda az ısı verme gibi sorunlar bulunuyor ise gaz basım işlemleri yaparak ısıyı maksimum dereceye çıkarmaktayız. Arçelik kombi ünitelerinizin bakımlarını Ankara Arçelik Servisi isimli firmamıza yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz.