Pursaklar ECA Servisi

Tesisat

ECA Pursaklar Servisi

Pursaklar Eca Servisi çayrek yüzyılı aşkın bir geçmişi ve bu süreçte edindiği tecrübeler ile Pursaklar bölgesinde başarılı servis işlemlerine imza atmış ve bölgenin en çok aranan işletmesi olmuştur. Arıza açan, bakım yapılmasını istediğiniz veya başka bir işlem için ustaya ihtiyaç duyduğunuzda hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bölgenin sevilen ve sayılan firması olan Pursaklar Eca Servisi bu konuma kolay gelmemiştir. Her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, güler yüzle çalışmak ve ekonomik fiyatlı çalışmalar sunmak bu durumu yaratan başlıca sebeplerdir.

Eca markalı şofben cihazı her zaman satış rekorları kırmıştır. Yıllardan beri süregelen bu durum günümüzde hala devam etmektedir. Doğal olarak bu durum servis ihiyacını doğurmuş, Pursaklar Eca Servisi olarak bizler de gereken önlemi almış bulunmaktayız.

Şofben kullanımı dikkat ister. Emniyet tedbirleri ne kadar fazla sağlanırsa, o kadar rahat eder, başımızı ağrıtmayız. Eca şofben modelleri her keseye hitap etmekte ve kolay ulaşılabilir olması ile dikkat çekmektedir. Satın alımlarınızda satış elemanlarından doğru ürüne sahip olmak için teknik destek istemeyi unutmayınız.

Ticari alanlar, iş yerleri ve evlerin ısınma ve sıcak su ihtiyacını en kolay şekilde karşılayan kombi ürünleri bakım ve onarımı, Eca markasının ihtisas alanına girmektedir. Yıllar içinde edindiği bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde Pursaklar bölgesinde Eca kombi cihazlarınız için hizmet veren ekiplerimiz, doğru müdahalelerde bulunarak sorunlarınızı çözümlemektedir.

Eğer Eca kombi ürününüz sıcak su üretemiyorsa bunun bir çok sebebi vardır. Siz asla müdahalede bulunmayın, cihaza daha fazla zarar verebilirsiniz. Ürünün ekranında kırmızı ışık yanıyorsa bir veya iki defa resetleyin, sorun geçmezse bizimle irtibat kurun.

Pursaklar Eca Servisi kombi bakımlarınızı aksatmamanız gerektiğinin altını ayrıca çizmektedir. Bakımlı kombi, sağlıklı ve sorunsuz çalışan kombi demektir. Elektrik ve doğal gaz tasarrufunun da en etkili yolu bakım sayesinde sağlanmaktadır. Uzman & profesyonel yeknisyenlerimiz sizler bu konuda tam destek olacaktır.

Eca klima bakımı da uzmanlık alanımıza girmektedir. Sadece bakım değil, monta, nakil ve arıza çözümü de bizim işimizdir. Pursaklar Eca Servisi çalışkan ve deneyimli ustaları sayesinde klima ile ilgili aklınıza gelebilecek her türlü soruna çözüm üretmektedir.

Servis merkezimiz 24 saat Pursaklar halkına hizmet etmek için açıktır. Eca kombi klima ve şofben ürünlerinizin çözüm ortağı olarak her koşulda bizimle iletişime geçebilir, güvenli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Teknik destek konusunda da merkezimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Mobil servis araçlarımızla Pursaklar bölgesini karış karış tarayan servis personellerimiz görev alanının dışında civar mahalle ve semtlere de Eca servis hizmeti sunmaktadır. Yedek parça temini için de bize ulaşarak orjinal parça temininde bulunacağınızı asla unutmayınız. Pursaklar Eca Servisi ile çalışmak, güvenli hizmetlerinden hemen yararlanmak için web sitemizden veya telefon numaramızdan yaralanabilirsiniz. Arayınız.

 


  • Etiketler :