Etlik ECA Servisi

Tesisat

ECA Etlik Servisi

Etlik E.C.A. servisi olarak E.C.A. markalı tüm kombi, klima ve  şofben cihazlarınız ile ilgili her türlü montaj, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Köklü bir kuruluş olan Etlik E.C.A. servisi, ev ya da işyerlerinizdeki tüm E.C.A.markalı kombi, klima ve şofben ürünleri konusunda uzman ve tecrübeli kadrosu, her gün güncellenen orijinal ve garantili yedek parça stoğu ile siz değerli Ankaralıların yanında.

Uzun süreli kullanmak amacı ile satın aldığınız E.C.A. markalı kombi, klima ve şofben cihazlarınızı kesinlikle yetkisiz, korsan tabir edilen servislere emanet etmeyin. Kısa vadede kazanç gibi görünen bu tür servisler, kalitesiz ve yan sanayi ekipman kullanılması nedeniyle cihazlarınıza telafi edilemeyecek zararlar verir. H

atta cihazlarınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olur. Etlik Eca servis, evinizdeki ya da işyerinizdeki tüm E.C.A. markalı ürünleriniz için 7 gün, 24 saat esasıyla hizmetinizdedir.

 E.C.A. klima cihazınızın gaz kontrollerinin sık sık gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gazsız çalışan klimanın kompresörü yanacağından, cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Etlik Eca Servisi arayın, uzman ekibimizle klimanızın gaz kontrollerini gerçekleştirelim.

E.C.A. klima cihazınızdan çalışma esnasında koku geliyorsa, bu durum cihazınızın bakım zamanının geldiğini göstermektedir. En kısa sürede Etlik Eca Servisi , cihazınızın bakımını gerçekleştirecektir.

E.C.A. klima cihazınızda ses varsa, iç ünite kanalları balans yapıyor ya da tozdan pislikten dolmuş olabilir.Etlik Eca Servisi , bu sorununuzu çözmek için uzman ekibi ve orijinal ekipmanı ile yanınızdadır.

Etlik Eca Servisi  olarak siz değerli müşterilerimize E.C.A. klima cihazınızın verimli bir şekilde çalışabilmesi için büyük ortamlara küçük, küçük ortamlara ise büyük kapasiteli cihazların takılmaması gerekliliğini hatırlatmak isteriz. Aksi takdirde cihazınızdan verim alamazsınız.

E.C.A. kombi cihazınızı kullanırken, kombinizin altında yer alan ağzı açık borudan su gelmesi durumu, genleşme tankınızın kullanım ömrünü doldurduğunun göstergesidir. Etlik Eca Servisi müşteri hizmetlerine ulaşın, söz konusu sorunu garantili ve orijinal yedek parça ile en kısa sürede ortadan kaldıralım.E.C.A. kombi cihazınızı kullanımınız esnasında sık sık basınç düşüyorsa, genleşme tankınız arızalanmıştır.

Acilen bakımının ya da değişimini gerçekleşmesi gereklidir. Sorununuzun çözümüne yönelik en uygun yöntemin en kısa sürede tespiti ve ortadan kaldırılması için Etlik Eca Servisi hizmet birimlerine ulaşın.E.C.A. şofben kullanımınızda cihazınızın montajının yapıldığı yerin havalandırılmasını sağlayan menfezlerin önü kesinlikle kapatılmamalıdır. Şofbeninizin bulunduğu yere taze hava girişi gerekmektedir.

E.C.A. şofben kullanımınızda cihazınızın 230V AC, 50 HZ topraklı priz hattına bağlanması gereklidir. Besleme kablosunun zarar görmesi halinde Etlik Eca Servisi  tarafından gerekli değişim işlemi gerçekleştirilecektir.E.C.A. şofben cihazınızda doğalgazdan LPG’ye, ya da LPG’den doğalgaza dönüşüm işlemi kesinlikle uzman bir servis tarafından gerçekleştirilmelidir.

Cihazınızın satın alınması sonrasında gaz dönüşümü talepleriniz ücret karşılığında Etlik Eca servisi tarafından yapılacaktır.

E.C.A.markalı tüm ürünlerinizde en ufak bir sorun yaşamanız halinde, konu ile ilgili detaylı bilgilendirmeye ulaşmak için Etlik Eca Servisi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Servis çağırmanızı gerektirmeyecek küçük çaptaki problemleriniz için, Etlik Eca Servisi , onlineyardım hizmeti ile yanınızdadır.

 


  • Etiketler :