Ankara Viessmann Servisi

ANKARA VİESSMANN SERVİSİ

434-00-75Teknik servis hizmetinde en iyi yöntem, işin uzmanı olan ve en sağlıklı teknik servis hizmeti veren ekiplerin tercih edilmesidir. Başarılı ve etkili teknik servis hizmeti için, Ankara Viessmann Servisi elemanlarının etkili çalışmaları tercih edilmelidir.

Zamanında yıllık bakımla, cihazlarınız daha randımanlı çalışacaktır. Soğuk ve etkili kış günleri gelmeden kombi, kavurucu yaz sıcakları gelmeden klima bakımı yapılmalıdır. Klima bakımında öncelikli olan husus, filtre temizliğidir. Klimanın nefes almasına neden olacak bu temizlikten sonra, polen ve toz temizliğini de yaptırmak gerekir. Ankara Viessmann Servisi elemanları tarafından yedek parça değişimi, diğer bütün parçaların test edilmesi gibi durumlardan sonra, bakım ve onarım işleri bitirilmektedir.
Kombi bakımında, baca kısmının kontrolü, ısıtıcı kısmın kontrolü ve petek bölümünün kontrolü, tek tek yapılır. Uzman ekiplerce, bakım ve onarım, kısa zamanda, müşteri onayıyla, bitirilmektedir.

  • Ankara Viessmann Servisi
  • Ankara Viessmann Kombi Servisi
  • Ankara Viessmann Şofben Servisi

İşin uzmanları tercih etmek çok önemlidir. Bu nedenle sertifikalı ve eğitimli olan Ankara Viessmann Servisi bünyesindeki teknik servis elemanlarımız, aynı zamanda, gerekli olan tecrübe ve birikime de sahiptir. Aradığınız mükemmel çözümler için, teknik servis elemanlarımızın çalışmaları tercih edilmelidir. Başarılı olmak için, başarıya giden yolu seçmek gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir