Ankara Vestel Servisi

ANKARA VESTEL SERVİSİ

434-00-75Vestel markası taşıyan tüm ürünlerinize Türkiye’nin her tarafından yetkili servis bulma imkânınız bulunmaktadır. Ankara bölgesinde de etkili bir çalışma gerçekleştiren Ankara Vestel Servisi olarak ihtiyacınız olan her konuda anında çözüm sunmanın garantisini veriyoruz. Müşterilerimizin çağrı merkezimize ulaşarak bakım, onarım, tamirat taleplerini haftanın her günü ve her saatinde teknik servis imkânı ile memnuniyete çeviriyoruz. Memnun etmek görevimiz, teşekkür almak hedefimiz ilkesi doğrultusunda çalıştığımız ve hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimize güler yüzlü ekibimiz ile adil ve tarafsız olarak teknik servis imkânı sunuyoruz.

Kaliteli, hızlı, öncü, güvenilir olmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımızın da müşteri memnuniyetini kazanma ve daha da artırma konusundaki girişimleri, yaklaşımları kesinlikle göz ardı edilemez. Sürekli büyüyen ve gelişen ekibimiz teknolojik ilerlemelere ayak uydurabilmek için her türlü eğitime tabi tutulmaktadır. Ankara Vestel Servisi olarak Hizmet sunan ekibimiz başarıları doğrultusunda da ödüllendirilmektedir.

  • Ankara Vestel Servisi
  • Ankara Vestel Beyaz Eşya
  • Ankara Vestel Klima Servisi
  • Ankara Vestel Televizyon Servisi

Ankara Vestel Servisi bünyesindeki mutlu bir teknik ekip sayesinde teknik servis çalışmalarımız daha da güzelleşmektedir. Müşteri gözünde puanlarımızı sürekli arttırmaya odaklı çalışmalarımız sayesinde her geçen gün daha da ilerliyoruz. Her sorununuzda çağrı merkezimize ulaşabilir ve Vestel marka beyaz eşyalarınız için servis hizmeti alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir