Ankara Vestel Klima Servisi

ANKARA VESTEL KLİMA SERVİSİ

434-00-75Klima bakım ya da onarımı uzmanlık gerektiren bir alandır. Klima bakımı esnasında yapılacak temizlikler, toz alımları ya da parça bakımları ayrı ayrı hassasiyet isteyen bir çalışma gerektirmektedir. Bu hassasiyetin farkında olan firmamız Ankara Vestel klima Servisi olarak yaptığı tüm çalışmalara garantiler uygulamaktadır. Müşteri memnuniyetini % 100 derecesinde sağlamak ivmenin elinden geleni yapan firmamız, her mevsim için gerekli olan klimaların bakım ya da onarım çalışmalarını ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır.

. Ankara Vestel Klima Servisi

.Vestel Klima Montaj servisi

. Vestel Klima Bakım Servisi

Alanında uzman teknik kadromuzla Ankara Vestel Klima Servisi olarak yerinde hizmet politikası ile klimaların bakımını gerçekleştirmektedir. Ankara için özellikle kış mevsiminde oldukça gerekli olan klimaların periyodik bakımı maliyet olarak sizi çok daha büyük masraflarından kurtarmaktadır. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunarak sizi büyük maliyetli onarım çalışmalarından da kurtaran servisimiz onarım çalışmalarını tekrarlamayacak k şekilde gidermektedir.

Ankara Vestel Klima Servisi olarak yaptığımız onarım çalışmalarında uzman ekibimiz gerekli gördüğü hallerde parça değişimi de yapmaktadır. Parça değişiminde ya da onarım çalışmalarında garantiler uygulayan firmamız yaptığı çalışmalarını şeffaf bir şekilde müşterileri ile de paylaşmaktadır. Ayrıca bir çalışmalar servis formları ile beklenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir