Ankara Vaillant Servisi

ANKARA VAİLLANT SERVİSİ

434-00-75Vaillant dünya markası olup ülkemizde de birçok ürünü üretilmekte ve satılmaktadır. Ankara vaillant servisi olarak tüm vaillant marka ürünlerin servis imkânlarını müşterilerimize sunmaktayız. Vaillant marka ürünlere verdiğimiz servis hizmetleri kısaca şu şekilde özetleyebiliriz. Ankara vaillant servisi olarak sadece bu markaya hizmet vermekte olup hizmetlerimiz garantilidir.

Ankara Vaillant Servisi olarak tüm Vaillant marka ürünlerin yerlerine monte edilmesi, kurulması, çeşitli nedenler ile arıza veren ürünlerin tamirleri, cihaz değişimleri, her hangi bir neden ile taşınma gereği duyan müşterilerimizin ürünlerini bulunduğu alanlardan söküp yeni yerlerine yerleştirilmesi başta olmak üzere her türlü tamirat, bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Firma olarak yaptığımız işin ciddiyetinin farkında olup önemli cihaz ve makineleri montajlama yaptığımız için güvenlilik ön planda gelmektedir. Çünkü yapacağımız çok ufak bir hata büyük hatalara sebebiyet verebilir.

  • Ankara Vaillant Servisi
  • Vaillant Şofben Servisi
  • Ankara Vaillant Klima Servisi

Ankara Vaillant Servisi firma olarak bilinçli çalışmayı ilke edinerek tüm personellerimizi belirli aralıklar ile eğitimlerden geçirmekteyiz. Vaillant servisi olarak verdiğimiz servis hizmetleri garanti kapsamında olup, garanti kapsamından çıkanlar ise yine firmamız tarafından işlemleri yapılmaktadır. Servis merkezimiz hizmetlerinde kaliteyi arttırmak için teknoloji ile uyumlu çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir