Ankara Protherm Servisi

ANKARA PROTHERM SERVİSİ

434-00-75Teknik servis hizmetlerinde, yıl boyu çalışan ve yıllık periyodik bakıma ihtiyacı olan kombi, klima ve beyaz eşya bakımı çok önemlidir. Bu cihazların bakımında, Ankara Protherm Servisi gibi işin uzmanlarının tavsiyelerine ihtiyaç vardır. Başarılı ve etkili bir teknik hizmet için, sertifikalı ve eğitimli olan teknik elemanlara ihtiyaç vardır.

İşinde başarılı olmanın en etkili yolu olan Ankara Protherm servisi hizmetleri, kombi bakımını kış aylarına girmeden, klima bakımın da yaz aylarına girmeden yapılması tavsiye etmektedir. Klima bakımıyla yaz aylarında rahat edersiniz. Klimanın nefes almasına yardımcı olacak filtre bakımı, bakımda ilk adımdır. Toz ve polen temizliği, diğer parçaların test edilmesi ve bakıma tabi tutulmasıyla, bakım ve onarım bitirilmektedir.

  • Ankara Protherm Servisi
  • Protherm Kombi Bakımı
  • Protherm Kombi Tamiri

Kombi bakımı ise su ısıtıcı kısmın test edilmesi, baca kısmının test edilmesi, kullanım suyunun test edilmesi ile başlar. Gerekli yedek parçalar tedarik edilir ve bakım ve onarım işlemleri yapılır. Ankara Protherm Servisi bünyesindeki elemanlarımız gerekli iş ahlakına sahiptir. Ayrıca sertifika eğitimi yanında, son çıkan cihazlar için gerekli eğitimi almışlardır. Başarılı ve etkili bir çözüm için hızlı ve etkili çözümler sunan ekiplerimiz, teknik servis olarak, aradığınız bütün özelliklere sahiptirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir