Ankara Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Kombi Klima Ve Şofben Servisi

434-00-75Günümüz şartlarında bakım ve onarım işleri çok önemlidir. Sürekli çalışan klima, kombi ve beyaz eşyalar, yıllık bakıma tabi tutulmalıdır. Ankara Ferroli Servisi olarak tavsiyemiz kış aylarında kombilerin, yaz aylarında klimanın ve diğer beyaz eşyaların tam randımanlı çalışması için, yıllık bakım işlemleri zamanında yapılmalıdır.

Kombi bakımında belli bir periyot izlenmektedir. Bu periyodun izlenmesinde, öncelikle takip edilen yol, ısıtıcı kısmın testidir. Isıtıcı kısım, kullanım suyu ve petek suyu gibi bölümlerdeki suların ısınmasını sağlar. Pompalama ve baca kısmının çalışma sistemi, tek tek incelenir ve gerekli bakım ve onarım yapılır. Klima bakımında, toz temizliği yapılır. Ankara Ferroli Servisi olarak daha sonra ise polen temizliği ve en önemlisi filtre temizliği yapılmaktadır.

  • Ankara Ferroli Servisi
  • Ferroli Kombi Bakımı
  • Ferroli Kombi Tamiri

Gerektiğinde yedek parça temin edilmektedir. İşinin uzmanı olan Ankara Ferroli Servisi kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. Sertifikalı olan ekibimiz, son çıkan cihazlar konusunda da eğitim görmektedir. Bu nedenle, güvenebilirsiniz. Bütün cihazlar, cihaz sahibinin onayı ile bakıma tabi tutulmaktadır. Başarılı ve etkili bir teknik servis hizmeti için, işin uzmanı olan teknik servis elemanlarının tercih edilmesi, en etkili sonuç için önemlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir