Ankara Eca Servisi

Ankara Eca Kombi Ve Şofben Servisi

434-00-75Ankara Eca Servisi uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.ECA Türkiye’nin yarım asıra yakın bir süredir tanıdığı ve yaygın satış mağazaları ve servis ağları ile ağırlayıp misafir ettiği bir markadır. ECA markasının yüksek kalitesi ve marka değeri nedeniyle yıllarca Türkiye piyasasında barınabilmiş olan markanın bugün geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

ECA sadece satış mağazaları ile yaygınlaşmış ve Türkiye’yi bir ağ gibi kuşatmış markalardan değildir. Ankara Eca Servisi gibi servisleri ile de Türkiye’nin bütün şehirlerine yayılmış ve ECA’nın satıldığı her yerde müşterilerinin servis ihtiyacını karşılamayı başarmış bir firmadır.

ECA’nın yaygın servis ağı Türkiye’nin başkenti Ankara’da da kendini müşterileri ile buluşturmuş ve ECA ürünlerinin servis hizmetlerini yapmaya başlamıştır. Açıldığı tarihten itibaren öneli bir iş potansiyeline ulaşmayı başarmış olan Ankara ECA Servisi, Ankara genelinde olup da ECA markasını taşıyan tüm elektrikli eşyaların bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

  • Ankara Eca Servisi
  • Eca Kombi Servisi
  • Eca Şofben Tamir Ve Onarımı

Ankara ECA Servisi, rutin bakım, kontrol ve onarım faaliyetlerini teknik kadro ve uzman personeli ile gerçekleştirmektedir. Servise teslim edilen ECA marka ürünler kısa sürede tamir edilmekte, bakımı yapılmakta ve rutin kontrolleri gerçekleştirildikten sonra sahiplerine teslim edilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir