Ankara Beko Klima Servisi

ANKARA BEKO KLİMA SERVİSİ

434-00-75Yaz aylarında hava sıcaklıklarının artması ve bunaltıcı bir nemin nefes almayı dahi güçleştirdiği anların kurtarıcı klimaların bakımlarının zamanında ve düzenli yaptırılması bu sıcak anlarda sizi yarı yolda bırakmasının önüne geçecektir. Ankara Beko klima servisi olarak sizlerin her türlü ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Sıcaklar gelmeden önce klimanızın bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Firmamız sizlere bu konuda sağladığı hizmetler ile hem yerinde hem de ileri teknolojik ekipmanlarımızın olduğu servis atölyemizde klimaların;

*  ankara Beko Klima Servisi

* Beko Klima Polen filtre temizliği ve değişimi,

* Ankara Beko Klima Toz filtre temizliği ve değişimi,

* Beko Klima Özel solüsyonlar ile iç ünite ve dış ünite anti bakteriyel sterilizasyonu,

* İç ünite ve dış ünite temizliği gibi bakım hizmetlerinin yanı sıra garantili veya garanti dışı tüm cihaz arızalarını sizleri fazla bekletmeden ve tamamen kaliteli bir işçilik ile &100 orijinal parçaları kullanarak tamir ediyoruz. Ankara Beko Klima Servisi olarak hizmetlerimiz kompresör onarım veya değişimi, Gaz dolumu, elektronik kart onarım veya değişimi yapmış olduğumuz profesyonel işlerimizden bazılarıdır.

Ankara Beko Klima Servisi nden Evinize gelen ekibimiz temiz ve işçilik konusuna dikkat ederek ayaklara galoş giyilmesi, onarım bakım alanına örtü serilmesi gibi detaylara önem verir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir