Ankara Daikin Klima Servisi

ANKARA DAİKİN KLİMA SERVİSİ

434-00-75Sağlık açısından klimaların temizliği büyük önem teşkil etmektedir. Periyodik olarak Ankara daikin klima temizliği ihtiyaçlarını hızlı servis ağımızla, teknik işlemlerle gerçekleştirmekteyiz. Klima, beyaz eşya, kombiler için yaptırılması gerekli bakım ve temizleme işlemlerini titizlik ve profesyonel teknik çalışmalarla hizmet vermektedir. Kombi ve klima bakımlarının yaz-kış düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir.

. Ankara Daikin Klima Servisi

. Ankara Daikin Klima Bakımı

. Daikin Klima Tamiri

Kış mevsimine girmeden önlemler alınmalı ve kombi temizliği, bakımları öncelikli olarak yaptırılmalıdır. Ankara Daikin Klima Servisi olarak tavsiyemiz klima bakımları içinde yaz mevsimine girmeden tedbir alınmalı ve bu iklimlendirme cihazlarının bakımı yaptırılmalıdır. Cihazlarınızın performansını etkileyen arızalar, tıkanıklık kontrolü ve kullanıcıların şikâyet ettikleri donanımdan kaynaklanan sorunları uzman ekibimizle yerinde servis hizmetimizle çözümler sunmaktayız.

Ankara Daikin Klima servisi olarak  hizmetlerimizde tecrübeli uzman personelimiz ile filtrenin temizlenmesi, toz ve polenlerin temizliği, fan sıkışması gibi sorunları periyodik bakımlarla önlemekte ve sorunun kaynağını çözmekteyiz. Klimalar kullanıldıkça zamanla bozulabilen parçalarının mevcut olmasından dolayı yedek parça hizmetini de sunmaktayız. Deneyimli kadromuz sahip olduğu tecrübelerine artı olarak, sertifikalı eğitimlerini tamamlamış uzman personelden oluşmaktadır. Teknik çözüm ve periyodik bakım ve bilgilendirmelerde cihaz sahibinden onay almaktayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir