Ankara Ariston Servisi

ANKARA ARİSTON SERVİSİ

434-00-75Ankara Ariston Servisiadından da anlaşılacağı üzere Ariston kalitesine sahip olan her ürünün gerektirdiği tüm onarım ve bakım uygulamalarını yapmaktadır. Olması gereken tüm yetki belgelerine sahip olan merkezimiz, Ankara bölgesinde dost teknolojinin servis partnerliğini yapmaktadır.

Teknik ve donanım alt yapımızın gücüne güvenerek uzun yıllardır bölgenin marka adına gereksinim duyduğu tüm servis işlemlerini çözüme ulaştırmaktayız. Almış olduğumuz geri dönüşlerin heyecanı ve enerjisiyle akıllı teknolojinin her alanda daha uzun yıllar kullanılabilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Toplum tarafından benimsenmiş olan bu güçlü markanın ışığı altında olmaktan çok büyük onur duymaktayız. Sorunlara en hızlı şekilde çare olacak kalıcı çözümler destek ekibimiz tarafından dilediğiniz adreste verilmektedir. Aeiston, klima, kombi, beyaz eşya ve diğer tüketim ürünlerinin gerekli olan her türlü destek ihtiyacınız merkezimizden talep edebilirsiniz.

Ankara Ariston Servisi’ olarak çağrı merkezimizde oluşturacağınız servis talepleriniz için ürün çeşidinize bağlı olarak bir uzman desteği atamaktayız.  İlgili uzman personel belirlediğiniz gün ve saat diliminde sorununuza kalıcı çözüm getirmek ve ürününüzün daha uzun yıllar size fayda sağlaması amacı ile yanınızda olacaktır.

Ankara Ariston Servisi olarak alanında uzman olan ekiplerimizle  Ankara‘ da bulunan tüm bölge ve semtlere servis hizmeti vermekteyiz. Yılların tecrübesi sayesinde müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız. Mobil ve her ihtiyaca yönelik olan donanımlı araçlarımız sayesinde müşterilerimize yüksek kalitede hizmet vermek ilk vazifemiz olmaktadır.

Ankara Ariston Servisi olarak en temel ilkemiz olan müşteri memnuniyeti alanında yetkin ve eğitimli personelimizin 7/24 çalışması sayesinde daha da başarı elde etmemize olanak sağlamaktadır. Ariston servisine tamir, bakım yaptırdığınız zaman asla kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Yüksek kaliteli hizmet almak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ariston markasını taşıyan her türlü cihazın tamir, bakım ve montajını başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen tek servis olma özelliğine sahip olan teknik servisimiz size bir telefon kadar yakındır.

  • Ankara Ariston Servisi
  • Ariston Kombi Tamiri
  • Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ankara Ariston Servisi ismi ile TSE belgeli servis olarak isterseniz kapıda kredi kartı ile ödeme yapma olanağı da sunuyoruz. Hijyen konusuna da çok önem veren bir servis anlayışı ile galoş giymeden evlere girmiyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımızdan randevularınızı güvenle alabilirsiniz. Yedek parça konusunda da orijinallik ve en hızlı teslimat garantisi veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir