Ankara Arçelik Servisi

ANKARA ARÇELİK SERVİSİ

434-00-75Ankara Arçelik Servisi yetkili firma olarak yıllardır beyaz eşya kombi ve klima bakım onarım ve montaj hizmetlerini vermekteyiz. Yıllardır Türkiye genelinde kalitesini kanıtlayabilmiş firmamız hizmetlerine hızla devam etmektedir. Yeni teknoloji ile çıkan ürünler için Ankara Arçelik Servisi olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olarak gerekli görüldüğü zaman siz değerli müşterilerimize Arçelik markalı cihazların kullanımı ve arızaları ile ilgili tüm bilgileri vererek profesyonelliğini göstermektedir.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet verebilmek için deneyimli ve konusuna hakim olan ekibimizle bölge ayırt etmeden Ankara ilinde teknik bakım hizmeti vermekteyiz.Marka ne olursa olsun beyaz eşyaların uzun kullanımı sonucu belirli periyodik aralıklarla bakım bakıma ihtiyaç duydukları gibi arıza yaparak onarımda gerekebilir. Müşterilerimiz bu süreçte sağlıklı bir teknik arayışı içerisine girmektedir.

Ankara Arçelik servisi olarak Arçelik markalı beyaz eşya kombi ve klimalar için ideal servis çözümleri sunmaktayız. Bünyemizde çalışan tüm teknik elemanlarımız iyi eğitim almış kaliteli ve sertifikalı ve müşteri değeri bilen uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetimiz her zaman önceliğimizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir