Ankara Alarko Servisi

ANKARA ALARKO SERVİSİ

434-00-75Teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz, kombi, beyaz eşya ve klima gibi önemli cihazlar için, sağlıklı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bir teknik servis hizmetinde aradığınız mükemmel çözümleri sizler için sunan ekiplerimiz, Ankara Alarko servisi hizmeti sunulmaktadır.Kombi bakımının mevsimi, kış aylarından öncedir. Yaz aylarından önce klima bakımı yapılmalıdır.

Zamanında yapılan bütün cihaz bakımlarla, Alarko cihazlar oldukça kullanışlı hale gelmektedir. Kış aylarında kombiler, yaz aylarında klimalar daha verimli kullanılmamaktadır.Kombi bakımında, öncelikle, ısıtan kısımın testi, petek testi, baca fanı ve kullanım suyu testi gibi birçok testle başlar. Bu testler sonunda, müşteri onayı ile bakım ve onarım gerçekleşir.

Ankara Alarko Servisi tarafından yapılan klima bakımında ise filtre, toz ve polen temizliği önceliklidir. Bu temizlik işlemlerini bitmesiyle, diğer aksamlar tek tek incelenir ve gerekli yedek parçalar belirlenir.Bakım ve onarım işlemlerinde, en etkili çözümlerle hareket eden teknik servisimiz, sertifikalı ve tecrübelidir. Bir teknik serviste aradığınız bütün özelliklere sahip olan elemanlarımız, kısa zamanda iş teslimi yaparak, hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Tecrübe ve birikimle en iyi teknik hizmeti bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir